telefon
Kurumsal
Alibeyköy Protherm Kombi Servis Hizmeti
Uzun zamandır petek bakımı yaptırmadıysanız emin olun peteklerinizin içerisinde kir çamur ve kireç dolaşıyordur. Tesisatınızdaki kireç borularınızı sararak doğal gazınızdan %10 - %50 arasında daha fazla kullanmaktasınızdır. Yani kireç boru içini tıkar ve izolasyon etkisi yapar. Bu durum tesisatınızın tıkanmasına sebep olur. Tıkanan tesisat faturanızı artırırken aynı zamanda kombinizi yorarak kombinizde hasar oluşturabilmektedir. Arızalanan kombiler hayatınızı bile tehlikeye atabilir. Doğalgaz sıkışması ve patlaması bu yüzdendir.

Unutmayın kombilerde ki arızalarla ilgili kodlar, cihaz sorunlarının giderilmesinde bu sorunları gösteren en büyük özelliklerdendir. Genellikle her kombinin arıza kodu farklıdır. Hepsi için olmasa bile ahi bazı arıza kodlarında muhakkak kombi servislerine ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü bu kodlar, teknik bilgi gerektiren yollar ile müdahale edilmektedir. 

Alibeyköy Protherm Kombi Servis Hizmeti :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Alibeyköy Protherm Kombi servisi personelleri her konuda yanınızdadır. Personellerimiz çalışkan kişiler olup eski yeni tüm kombi arızalarına hakimdir. Hızlı güvenilir hizmet için bizleri arayabilirsiniz.