telefon
Kurumsal
Arnavutköy Protherm Kombi Servis Merkezi
Kombilerinizi kış aylarında uzun süreli kullanımlarının ardından bakım yapılması gerekmektedir. Bakım yapılmayan kombilerin sonucunda oluşabilecek arızalar, zaman içerisinde kombinin ömrünün kısalmasına yüksek faturalara ve maliyeti yüksek arızaların oluşumuna neden olabilmektedir. Bu arızaların başında kombinin yedek parçalarında meydana gelen sorunlar olduğu gibi ana parçalarda da olabilmektedir. Tecrübesiz elemanlar tarafından bakımının yapılması ya da onarımın yapılmaya çalışılması sonucunda meydana gelen sorunlar, zaman içerisinde kombinin tamamı ile bozulmasına neden olabilecektir. Bu yüzden Arnavutköy Protherm kombi servisi, profesyonel servis personellerinden oluşmaktadır.
Doğalgaz sisteminizde bakım yapılmazsa 2-3 yıl sonra petek içerisinde tortu ve kurum oluşturabilmekte ve bu da peteklerinizin alt kısımlarının ısınmamasına neden olabilmektedir. Bu durum kombinizin daha yüksek ayarda çalışmasına ve ödeyeceğiniz faturanın daha fazla olmasına neden olmaktadır. Ayrıca peteklerdeki ve tesisatta biriken bu tortular kombinizi zorlayabilir.

Arnavutköy Protherm Kombi Servis Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

 Bundan dolayı mutlaka peteklerinizin uzman kişilerce temizletilmesi gerekmektedir. Doğalgaz faturalarınız yüksek geliyorsa, petekleriniz ısıtmıyorsa, kombiniz çok sık hata veriyorsa çağrı merkezimizi hemen arayın.