telefon
Kurumsal
Ataköy Protherm Kombi Dünyası
İyi ısınmak için hem de ucuza ısınmak açısından kombi kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. ilk önce bakım işlemlerinin periyodik olarak yapılmasını sağlamak gerekmektedir. Tam bir bakım, kombinin performansını arttıracağı için doğalgaz faturasında rakamların düşmesini de sağlayacaktır. Tasarruflu kullanım için sadece kombilerinize değil peteklerinize de bakım temizlik yapmalısınız.
Kullanım sırasında ısının sabit kalması için, aç kapat yapmamanız ve ya kullanılmadığının düşünüldüğü odalarda peteklerin kapatılmaması kombi cihazlarda daha ekonomik bir kullanım sağlayacaktır. Ayrıca bakım haricinde acil durum gerektiren durumlarda servis elemanlarından destek almak da zamanında müdahale yapıldığı için kombinin kullanımında tasarruf sağlayacaktır. Geniş servis ağımız ve tam donanıma sahip mobil araçlarımız ile vermiş olduğunuz adrese en kısa sürede gelerek sorunun yerinde çözümü için gerekli çalışmayı yapıyoruz. 

Ataköy Protherm Kombi Dünyası :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Tüm aşamaları size bilgilendiren firmamız, sizlerden gerekli onayı aldıktan sonra işlem başlatmaktadır. Sizden onay almadan hiçbir işlem yapılmayacaktır. Bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.