telefon
Kurumsal
Ataşehir Protherm Kombi Merkezi
Ataşehir Protherm Kombi Sevisi olarak diyoruz ki kombi bakımlarınız, ancak uzman olan servis elemanlarınca yapılabilmektedir. Yetkinlik belgesi olmayan ya da yapılacak bireysel uygulamalar hatalı işlemlere ve soncunda oluşabilecek tehlikelere neden olabilir. Kombi bakımı, genel anlamda tüm cihaz iç, dış temizliği ile petek ve tesisat temizliğini kapsar. Bu durumun dışında cihaz parçalarının kontrolünün yapılması varsa arızalı parçalar değiştirilir. Yapılacak bakım ile sorunların giderilmesi sağlanacağı için kombinin de uzun yıllar kullanılması mümkün olabilecektir.
Bizler Ataşehir ve çevresine hizmet veren Ataşehir Protherm Kombi bakım merkezi olarak yıllık kombi bakımlarınızın yapılmasını önemle rica ediyoruz. Yıllık bakımları yapılmayan cihazlar zamanla hata kodları vermeye başlarlar ve bu durum kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını engeller. 

Ataşehir Protherm Kombi Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombiniz gereğinden fazla çalışmaya zorlanır. Bu durumlar maddi açıdan sizlere yük teşkil eder. Bizler her konuda her arıza da yedi gün yirmi dört saat yanınızdayız. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.