telefon
Kurumsal
Avcılar Protherm Kombi Bakım Evi

Avcılar ve çevre ilçeler de ikamet ediyorsanız çok şanslısınız. Avcılar Protherm Kombi servisinin kampanyaları tüm yıl boyunca devam ettiğini biliyor muydunuz? Üstelik her türlü kombi cihazlarının servis işlemlerinin uygun ücretler ile yapılması, kişilerin daha güvenceli bir yaşantıyı garantilemeleri anlamına gelir. Firmamız bakımı yapılacak olan kombinin, iç kısmında bulunan parçalarının her birini temizlenmektedir. Bu işlemlerin sırasında değişmesi gereken parçalar da yenilenerek kombinin tam bir performans ile çalışması da sağlanmış olur.
Kombilerinizin kullanım süresini uzatmak için ve en yüksek verimi almanızı sağlamak amacıyla bakım, temizlik, onarım, tamir ve arıza tespit hizmetleri ile kombi kullanıcılarının ihtiyacını gideriyor ve karşılaştıkları sorunları en kısa zamanda yerinde çözüme kavuşturabiliyoruz. Ve yine kombilerinize yapılan yıllık bakım sayesinde kış boyunca maksimum verim elde ediliyor ve kombinizin kullanımı sırasında olası arızaları engellemiş oluyorsunuz. 

Avcılar Protherm Kombi Bakım Evi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Avcılar Protherm kombi servisi olarak bizler haftanın her günü 7/24 hizmet anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Her marka ısıtma sisteminizin tüm modellerini, kombi tamiri, bakım, arıza onarım hizmetlerini güler yüzlü işinde uzman personellerimizle sunuyoruz.