telefon
Kurumsal
Bağcılar Protherm Kombi Hizmeti

Bağcılar Protherm Kombi Servisi  olarak çalışanlarımız kombi konusundaki uzmanlıklarını, Isıtma sisteminin tümünde sizlere sunabilmektedirler. Firmamız cihazının yanı sıra sistemin diğer önemli parçaları olan radyatör, radyatör vanaları, borulama sistemleri parçaların bakım ve yıkama işlemlerini yapar. Tesisat bakımı özel imal edilmiş yüksek basınçlı tesisat yıkama makineleri ve özel kimyasallar kullanılarak gerçekleştirilen bu yöntemlerle ısıtma sisteminde zamanla oluşmuş kireçlenme, tortulaşma ve tıkanıklıklar giderilerek Isıtma sisteminin performansı en üst seviyeye çıkartılmış olur. Sisteminiz sizlerle ilk günkü konfor ve verimliliği sunmaya devam eder. Firmamızın bu işlemleri gerçekleştirirken herhangi bir sökme takma işlemi yapmayacağından evinizdeki mevcut konforunuz bozulmadan sisteminiz adeta yenilenmiş olur. 
Firmamız satış sonrası hizmet departmanları sunduğu ekonomik servis, bakım ve ek garanti hizmetleri ile her zaman tüketicisinin yanında olmuştur. 

Bağcılar Protherm Kombi Hizmeti :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Protherm tüketicisi mevcut fabrika garantisi bitiminden itibaren de istediğinde cihazına uygun ek garanti ve yıllık bakım hizmetlerinden irini seçerek cihaz garantisini uzun yıllar devam ettirme hakkına sahip olabilir.  Siz değerli müşterilerimiz için 7/24 sınırsız hizmet vermekteyiz.