telefon
Kurumsal
Başakşehir Protherm Servis Noktası
Türkiye’ye Doğalgaz Nereden Gelir; Türkiye’de kullanılan doğalgazın büyük bir kısmı Rusya, Orta Asya, İran Azerbaycan gibi ülkelerden doğal gaz boru hatlarıyla gelmektedir. Doğalgazın Türkiye’de geç kullanılmaya başlanan bir enerji kaynağı olduğunu söylemek zor değil. 
Ülkedeki ilk doğalgaz kullanımı 1970li yıllarda başlamıştır ancak bu durum sadece birkaç sanayi kuruluşu ile sınırlı kalmıştır. Doğalgazın kişisel alanda ve sanayi alanında yoğun olarak kullanılacak bir şekilde dolaşıma girmesi 1984 yılında olmuştur. Bu yıl Sovyetler Birliği’yle yapılan enerji aktarımı anlaşması sonucunda Rusya’dan alınan doğalgaz Türkiye’de dolaşıma girmiş ve ülkede başta Bursa, İzmit gibi sanayi kentleri olmak üzere ciddi anlamda bir doğalgaz pazarı oluşmuştur.

Başakşehir Protherm Servis Noktası :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

 Başakşehir Protherm Kombi Servisi olarak bizler uzun yıllardır bu pazarın içinde bulunmaktayız. Personellerimiz teknolojiyi yakından takip ettiğinden dolayı eski ve yeni tüm kombilere hakimdir.  Protherm Kombi Teknik Merkezimiz sizlerle birlikte yükselişe geçerek yıllardır bu sektörde profesyonel adımlar atmaktadır.