telefon
Kurumsal
Beşiktaş Protherm Teknik Hizmetleri
Beşiktaş Protherm Kombi Servisi olarak her kış başımıza gelen bir olayı nasıl çözeceğimiz hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Kalorifer peteklerinin havasını nasıl alırız. Peteklerinizin altı sıcak üstü soğuksa peteklerde hava var demektir. 
Elinizi peteğin üstünde gezdirdiğinizde altlar sıcak üstler soğuk olur. Peteklerinizin alt kısımları ısınmıyorsa tıkanıklık olmuş olabilir. Temizlenmesi gerekir ve temizleme işlemini mutlaka teknik servis elemanı çağırarak yaptırmalısınız. Petek temizliği işlemi mutlaka özel makine ve kimyasallar yardımıyla yapılmalıdır. Tamir servisi ve bakımın yanı sıra, müşterilerine telefon yoluyla da destek olan firma, kombide meydana gelen aksamaları hızlı bir şekilde çözmektedir. 

Beşiktaş Protherm Teknik Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen, hızlı, profesyonel ve başarılı kadrosu ile tüm bakım ve tamirat hizmetlerini gerçekleştiren Protherm Kombi servisi, her zaman yanınızdadır. Geniş servis ağımız, uzman personelimiz, yedek parça stoğumuz ve çalışma azmimiz en büyük güvencemiz. Tüm kombi sorunlarınıza çözüm üretmek için buradayız