telefon
Kurumsal
Beykoz Protherm Kombi Kurulum Merkezi
Baca bağlantıları kontrol edilmeli ve baca hava kanalları temizlenmelidir. Baca emniyet limitleri önem taşır baca emniyet limitlerinin sorunsuz çalışıp, çalışmadığı kontrol edilmeli, gerektiğinde değişimleri yapılmalıdır. Kombinin tozları, yanma haznesindeki tozlar temizlenmelidir. İlgili elektrik kontrollerinin yapılması ve ölçülmesi gerekir. Tesisat filtresinin temizliği ve genelin oksidasyon temizliği yapılmalıdır. 
Brulör ve ana esanjörün kontrolü ve temizliği yapılmalıdır. Tesisat su giriş basıncı ve gaz basınç değerleri kontrol edilmelidir. Alt hidrolik grubun kontrolü, hava dolaşım pompasının kontrolü ve temizliklerinin yapılması gerekir. Genleşme tankı hava oranı ölçümü yapılmalı ve gerektiği durumda gaz basımı yapılmalıdır. Yoğunlaşma suyu ve drenaj hattının bakımı yapılmalıdır. U manometre ile gaz kaçak kontrolü yapılması gerekir. Arızalı olan parçaların bilgisi ve temin süresi müşteriye verilir. Müşteri talebi doğrultusunda gerekli parçaların değişimi yapılır. 

Beykoz Protherm Kombi Kurulum Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombi bakımı bittikten sonra cihaz çalıştırılıp son kontrolleri yapılmalıdır. Sıcak su akışı kontrol edilip, müşterinin kontrolünde teslimi sağlanmalıdır. Beykoz Protherm Kombi Teknik Servisi olarak bizlerin önceliği sizlerin memnuniyetidir.