telefon
Kurumsal
Beyoğlu Protherm Kombi Hizmetleri
Evimizin vazgeçilmez ısıtma kaynağı, rahatlık sağlayan ve en tasarruflu ürünü kombidir. Yaz, kış demeden her mevsim kullandığımız ürün, yoğun performans göstermektedir. Kışın ısınma ihtiyacımızın çoğunu, yazın da sıcak su ihtiyacımızın çocuğunu karşılayarak 365 gün durmaksızın performans gösterir.
 Durmadan, aksamadan, yüksek performans ile verimli bir şekilde çalışması için düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Kombinizin yeni olması, normal çalışıyor olması sorun çıkmayacağı, arıza yaratmayacağı garantisini taşımaz. Kombinizde arıza olup olmadığı ancak tam donanımlı kombi servisi tarafından tespit edilebilmektedir. Kombinizin ve tesisatınızın verimli çalışıp, uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekir. Bakımı yapılmayan kombi ve tesisatın verimi düşer ve kullanım süresi kısalır. 

Beyoğlu Protherm Kombi Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Verimi düşen kombi daha fazla yakıt tüketir ve evinizi daha az ısıtır. Bunun siz farkına bile varamayabilirsiniz. Havanın soğuduğunu, sıcaklığın azaldığını düşünüp; direkt kombinin ısısını yükseltip kabaran faturalarla karşılaşırsınız Beyoğlu Protherm Kombi Servisimizi güvenebilirsiniz..