telefon
Kurumsal
Çağlayan Protherm Kombi Petek Bakımı
Çağlayan Protherm servisi olarak bizler tasarruf için ve sağlığınız için önce kombi bakımınızı sonra da peteklerinizin temizliklerini yaptırınız.
Petekler belli bir zaman kullanıldıktan sonra içerisinde ki sudan kaynaklı olarak kireç oluşumu meydana gelir. Bu durum maalesef kireçli sudan kaynaklanmaktadır. Peteklerin kullanım süresi arttıkça da elbette kireç birikimi peteklerde artar. Bunun için belli zaman aralıklarında petek temizliğinin sağlanması çok önemlidir. Bu sayede randımanlı bir ısınma sağlanabilir. Peteklerde meydana gelebilecek ısıtma sorunlarında ve genel olarak kombilerde meydana gelebilecek arızaların tümünde ayrıca kombi bakım işlemlerinde tam bir destek sağlamaktadır. Peteklerin içindeki kirecin temizlenmesi ise yine uzman ekip tarafından yapılabilir. 

Çağlayan Protherm Kombi Petek Bakımı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Çağlayan Protherm kombi servisi olarak İstanbul Avrupa ve Asya yakası olmak üzere tüm ilde hizmet veren kombi servisimiz, markası ne olursa olsun her marka kombi bakım ve onarım işlemlerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçin.