telefon
Kurumsal
Çapa Protherm Kombi Bakım Hizmetleri
Protherm kombilerde ki arızalar kombilerin modellerine göre değişebilmektedir. Ayrıca kombinizin kullanım süresinin de arızalanma üzerinde etkisi büyüktür. Protherm kombi arızaları içerisinde en çok görülen ateşleme sisteminde ki arızalardır. Su basıncı ile ilgili diğer arızalar ise görülebilen ve sık yaşanan sorunlar arasında yer almaktadır. Bu tür arızalar, peteklerin az ya da hiç ısınmamasına neden olabileceği gibi su sıcaklığının da gerektiği kadar olmamasına neden olabilmektedir. Her türlü Protherm marka kombi arızalarında kombi servisimiz, Çapa Protherm kombi sevisinde yapmaktadır. Firmamız kombi bakımını yaptıktan sonra mutlaka son kontrolü yapar.
Kombinizin gösterdiği ısı derecesi ile ısınma potansiyelinin birbirine eşit olup olmadığına bakılır. Isınmayan peteklerinizin alt kısımlarının da öncesine nazaran daha iyi ısındığı da görülür. 

Çapa Protherm Kombi Bakım Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Tüm bakım işlemleri yapılması ile aynı zamanda petek temizliği de yapılırsa, ısınma potansiyelinin en üst sınırlara kadar artacağı da görülmektedir. Böylece ısınmadan verilen para yerine ısınarak ödeyeceğiniz maliyet daha az olacaktır.