telefon
Kurumsal
Çekmeköy Protherm Kombi Ağı
Kombilerinizin bakımının önemi, kombi kış mevsiminde arızalandığında anlaşılır. Böyle bir talihsizlik yaşayan kişiler, asla bu durumdan sonra bakımlarını aksatmazlar. Çünkü bakım yaptırmanın en önemli nedeni soğuk günlerde yaşanabilecek arızaların önüne geçilmesidir. Bu yapılacak bakım ile hem tasarruf edecek hem de olası arızaların önüne geçmiş olacaksınız.
Kombi bakımı yapılırken oluşmuş bir arıza var ise cihaz sahibine muhakkak bilgi verilir. Değişmesi gereken parça varsa ya da onarım yapılması gereken parçalar sizlerin izni ile yapılır. Kombi bakımına başlandığı zaman ilk önce sıcak su ve kalorifer yanma aksamlarına bakılmalıdır. Kombi bakımı için gelen teknik personelin bakım işlemleri başlamadan önce kalorifer ve sıcak su tesisatının incelenmesi gerekmektedir. Bu inceleme sonrasında çalışma verimliliğine bakılması gerekir.

Çekmeköy Protherm Kombi Ağı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

 Çekmeköy Protherm Kombi Servisi teknik personellerini özenerek seçmiştir. Tüm teknik servisi elemanlarımız üstün yetkinlik belgesine sahip olup güler yüzlü bireylerdir. Bu kişilerin ilgili konu ile alakalı olarak eğitimden ve çeşitli sınavlardan geçerek ailemize katılmıştır.