telefon
Kurumsal
Çeliktepe Protherm Kombi Bakım Merkezi
Çeliktepe Protherm servisinin yaptığı işlemlerin başında belli zamanlarda yapılan kombi bakımlarıdır. Bu işlemler kombilerin daha uzun süreli dayanmasını, ileride arızalanarak meydana çıkabilecek olan sorunların önleminin alınmasında ve en önemlisi daha az parayla daha fazla ısınacağınıza garanti veririz.
Sene içerisinde hiç olmazsa iki defa kombi bakımının bir defa da peteklerinizin bakımının yapılması gerekmektedir. Kış mevsiminde konforlu bir yaşam için kombilerin arızalanmadan düzenli bir şekilde çalışması çok önemlidir. Kombilere bakım yapılması aslında meydana gelecek arızaların önüne geçildiği tasarruf yapabileceğiniz imkanları da sağlamaktadır. Öncesinde yapılan bakım ile yapılacak masraf, daha sonrasında arızalanmanın olması durumunda çok fazla maliyet gerektirmektedir. Bu nedenle yapılacak bakım işlemleri kullanım rahatlığı açısından çok önemlidir. 

Çeliktepe Protherm Kombi Bakım Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Çeliktepe Protherm Kombi Bakım merkezi, yapacağı bakım işlemine kombinin iç ve dış temizliği ile başlar. Daha sonrasında kombinin ısıtma potansiyeline ve çalışma durumuna bakmak için açılarak çalıştırılır. Derecesi arttırılarak ısınmasına bakılır. Herhangi bir sorun söz konusu değilse işlem tamamlanır.