telefon
Kurumsal
Cennet Protherm Kombi Acil Arıza Servisi
Kentsel dönüşümle yeni yapılan binaların yoğunlukta olduğu Cennet, kombili yaşama geçen ilçelerden biridir. Birçok insanın kombilerin bakımı ve teknik desteği konusunda hizmet alacağı uzman kombi servislerine ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacı karşılamak için hizmet veren firmamız Cennet Protherm Kombi servisi tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel personelleri ile tüm yakın mahallelerde hizmet vermektedir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için destek alacağınız ekibimiz, her zaman en uygun koşullarda hizmet vermekte ve zaman kaybı yaşamadan kombi sorunlarınızın çözümü ya da bakım ihtiyacı için destek vermektedir.
Kombi cihazınız hermetik ya da bacalı olsun bakım yapılacağı zaman önce fanın çalışma durumuna bakılmalıdır. Bununla birlikte gerekli temizliğin yapılması da söz konusudur. 

Cennet Protherm Kombi Acil Arıza Servisi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Atık gazlar baca yolu ile dışarı atıldığı için kombilerde limit değeri ölçümü muhakkak yapılırr. Ek parçalar ise oksitlenen yerleri var ise temizlenir. Cihazda meydana gelebilecek sorunlar sonrasında cihaz sahibi bilgilendirilerek parça değişimi sağlanabilmektedir. Firmamıza bir telefonla 7/24 ulaşabilirsiniz.