telefon
Kurumsal
Cihangir Protherm Kombi Yetkili Servisi
Kombilerin kullanım esnasında tasarruf etmek birçok kişinin uğraştığı bir durumdur. Ufak dokunuşlarla aylık fatura giderlerinizi gözle görülür biçimde düşürebilirsiniz. Öncelikle kombiyi düşük ısıda uzun süre çalıştırabilirsiniz. Demek istediğimiz şu ki kombinizi aç kapa yapmak yerine ya da uzun süre yüksek derecede kullanmak yerine bunu yapabilirsiniz. İçerideki ufak derece farkları çok fark edilmeyeceğinden faturaya olumlu yansıması olacaktır. Önce yüksekte kullanıp sonra düşükte devam da edebilirsiniz. Bunun dışında ev içinin ve dışının izolasyonu iyi sağlamanız önerilir. Kapı ve pencerelerden gelen soğuklar için mutlaka bir önlem alın .
Artık enerji altyapımızın geliştiği ülkemizde doğal gaz en etkili enerjilerden biridir.
Kombiler sizlerin konforunu sağlayan ısınma gereçlerinden biridir. Kombiler sadece ısınma ihtiyacınızı değil sıcak su ihtiyacınızı da karşılarlar. Her markanın çeşitli kombileri vardır.

Cihangir Protherm Kombi Yetkili Servisi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

 Cihangir Protherm kombi servisi olarak bizler uzun süredir bu işin içinde olduğundan eski yeni hermatik ya da yoğuşmalı türde ki tüm kombilerin kurulumundan onarımına bakımına ve arızasına kadar tek bir firma ile çalışabilirsiniz.