telefon
Kurumsal
Esenyurt Protherm Kombi Hizmetleri
Prothem bilindik markaların en büyük ve köklü kombi üreticisi durumundadır, ürün çeşitlerinin önemli bir bölümü yoğuşmalı kombi ve yoğuşma teknolojili bulunan ürünlerden oluşuyor. Firmamız kurulduğu günden bu güne sizlerin ekonomisine değer veriyor.
Firmamız her yıl harcanan milyonlarca metre küp doğal gazın önemli bir kısmı ileri teknoloji ısıtma cihazları yani kombiler sayesinde ısıdan tasarruf edilerek ekonominize bu yerden katkı sağlanıyor. Unutmayın bu durumun yanında tasarruf edilmiş her metre küp yakıt çevreye karşı sorumluluğumuzun da bir göstergesi durumundadır.
Esenyurt Protherm kombi servisi bünyesinde eğitimli personeller barındırır. Elemanlar, kombi bakımı ve kombi servisi konusunda tecrübeli, gerekli eğitimleri almış kişilerdir. 

Esenyurt Protherm Kombi Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Personelimiz, Protherm tarafından sağlanan eğitim içerikleri ve yeni teknolojiler hakkındaki bildirimler sayesinde sürekli kendini geliştirir. Bu sayede kombi bakım servisinden alacağınız hizmetin güncel teknoloji ile uyumlu ve kaliteli olması sağlanır. Personelin hizmet kalitesi aylık eğitimlerle belirli seviyenin üzerinde tutulur .Bu eğitimler sonrasında mutlaka sınava tabi tutulur.