telefon
Kurumsal
Fatih Protherm Kombi Merkezi

Protherm kombi kullananlar aldıkları kombinin her yıl bakımını iki defa yaptırmaları durumunda daha uzun süre kaliteli ve yüksek performans ile kullanımını sağlayabilirler. Bu alanda uzun yıllardır hizmet veren uzman personeli ile kaliteli hizmet almanız için çalışan Fatih Protherm Kombi servisi bakım, onarım, montaj, tamir ve yedek parça değişimi hizmetleri ile her türlü sorun için garantili çözüm bulunmaktadır.
Kombilerde oluşabilecek sorunlara karşı bakım yaptırılması uzun süre yüksek verim ile sonuç alınmasını sağlamaktadır. Protherm marka kombilerde bakımı ve kalorifer petek temizliği kombi temizleme işlemeleri için yapılacak olan çalışmalar deneyimli ve yeterli bilgiye sahip olan alanında uzmanlaşmış ekibe sahip olan Fatih Protherm Kombi teknik servisi ile çalışma yapılmaktadır.

Fatih Protherm Kombi Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Arıza tamir onarım, temizlik veya bakım hizmeti talep etmek istediğinizde bunun için firmamız ile iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz. En iyi servisi Fatih ilçesinde sadece bizden alabilirsiniz.