telefon
Kurumsal
Fındıkzade Protherm Kombi Danışma Hattı
İstanbul’un en kalabalık bölgelerinden olan Fındıkzade, son dönemde hızlı bir kentleşme içine girmiş, hastaneler ve okulların içinde ki bu semt ısınma yöntemini kombilerden yana kullanmıştır. Kombiler farklı markalarda farklı modeller de olmaktadır. Birbirinden farklı kombi sorunları için ihtiyacınız olan her konuda bilgi alabileceğiniz Fındıkzade Prothem kombi servisimiz, en hızlı şekilde ihtiyacınızı karşılamaktadır. Kombi servisi konusunda en hızlı çözümleri üreten firmamız, Fındıkzade’ nin tüm mahallelerine ve çevre semtlerine hizmet vermektedir.
Yılda en az iki kez kombi bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Kombinin bakımı ve onarımı için uzman olan ekibimiz, en ekonomik fiyat garantisi ile bakım ve temizliği gerçekleştirmektedir. Kombi bakımınızı düzenli olarak yaptırırsanız hem cihazınızın ömrünü uzatırsınız hem de tasarruf yapmış olursunuz. Gereksiz faturalar ödememeniz için ihtiyacınız olan her tür bakımı yapan firmanız, en hızlı ve güvenilir çözümleri size sunarak, hizmetinizdedir. 

Fındıkzade Protherm Kombi Danışma Hattı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombilerinizin temizlenmesi aslında düşük sıcaklıkla daha çok ısınmanızın diğer adıdır. Aslında sadece kombi temizliği ile tasarruf edemezsiniz kombinizin bakımı ile birlikte peteklerinizin bakımı da aynı derecede önemlidir.