telefon
Kurumsal
Gaziosmanpaşa Protherm Kombi Servis Ekibi

Eski ve yeni birçok binanın bulunduğu Gaziosmanpaşa’da hizmet veren Gaziosmanpaşa Protherm Kombi Servisi kombi bakımı ve kombi tamiri hizmeti veren firmamız kombinizin markası ne olursa olsun tüm ürünlerde uzmanlaşmış olan nitelikli personellerle hizmet vermektedir.


Gaziosmanpaşa Protherm Kombi Servisi Çağrı Merkezi
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Gaziosmanpaşa Protherm Kombi Servisi tarafından sağlanan yedek parçalar kaliteli ve orijinaldir. Protherm kombi servisi olarak kombinizi ile uyumlu orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Bu sayede kombinizde tekrar sorun yaşama oranınızı minimuma indiriyoruz. Orijinal yedek parçalar bir yıl süre ile garanti kapsamında bulanmaktadır. Bu sayede değişen parçanın tekrar sorun çıkarmayacağı ile ilgili emin olabilirsiniz.

Kombilerin bakımı ve onarımı, servis hizmetleri ve temizlik işleri konusunda her zaman hizmet veren firmamız Gaziosmanpaşa’ nın tüm semtlerine ve yakın ilçelerine hizmet vermektedir. En kısa sürede hizmet alabileceğiniz ekibimiz, kombi servisi ve bakımı konusunda 7 gün 24 saat hizmetinizde olacaktır. Bu yüzden bizi telefonla arayabilirsiniz.