telefon
Kurumsal
Göztepe Protherm Kombi Servisi

Ülkemizin de en çok tercih edilen markalarından olan Protherm yüksek kalitesinin yanında mükemmel servis hizmeti ile de ön plana çıkmaktadır. Kombiler elektronik cihazlardır. Bakımına temizliğe yılda iki kere önem verilmesi gerekmektedir.  Herhangi bir sorunda da uzman kişilerden görüş almalısınız.

Kombi bakımında ihtiyacınız olan her konuda Göztepe Protherm servisinden bilgi alabilirsiniz. Temel olarak sizlere vereceğimiz kombi bakımı hizmetimizde, kombinin elektronik aksamının kontrol edilmesi, peteklerin temizlenmesi ve diğer parçaların incelenerek, tesisat sorunlarının olup olmaması konusunda kontrollerin sağlanması söz konusudur.


Göztepe Protherm Kombi Servisi Çağrı Merkezi
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombinin değişik zamanlarda ihtiyacı olan bakım temizlik hizmetleri ve diğer konularla ilgili deneyimli elemanlarımızın verdiği hizmet her zaman eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Kombilerin eski ve yeni birçok farklı çeşidi arasından ihtiyacınız olan hizmeti almak istiyorsanız Göztepe semtinin servisi olan Göztepe Protherm Kombi servisini arayabilir ve bu bölgede hizmet veren ekibimiz, yüzünüzü güldürecek sonuçlar almanızı sağlayacaktadır.