telefon
Kurumsal
Haznedar Protherm Kombi Hizmet Merkezi
Doğalgaz ile çalışan kombilerinizin düzenli kontrol ve bakımlarının yapılmaması halinde tehlikeli hale gelebilirler. Bu durum oldukça zararlı hatta ölümcül olabilir. Birden bire patlayan kombiler can ve mal kaybına neden olabilir bunu bu aralar sık sık haberlerde duyuyoruz. Bu nedenle dikkat etmeniz gereken kombilerin koku yayması, çalışmaması ve sinyal vermesi durumunda zararlı olabilir. Kombi bakımı ve onarımı konusunda en iyi çözümleri almak için hizmet alabileceğiniz firmamız, Haznedar ilçesinin tüm mahallelerinde kesintisiz hizmet vermektedir.

Protherm Kombi servislerinin tamamında olduğu gibi eğitimli personeller barındırır. Elemanlarımız, kombi bakımı ve kombi servisi konusunda tecrübeli, gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Personelimiz, Firmamız tarafından sağlanan eğitim içerikleri ve yeni teknolojiler hakkındaki bildirimler sayesinde sürekli kendini geliştirir yeni teknolojileri yakından takip eder. Kısacası firmamızdan alacağınız hizmeti hiçbir yerden alamayacağınızın garantisini vermekteyiz.

Haznedar Protherm Kombi Hizmet Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombilerin bakımı ve onarımı için ihtiyacınız olan tüm desteği veren ve diğer konularda da pratik alanda destek sağlayan Haznedar Protherm yetkili servisi, birbirinden avantajlı hizmetleriyle kombili yaşamın daha kolay bir hale gelmesini sağlıyor.