telefon
Kurumsal
Halıcıoğlu Protherm Kombi Teknik
Firmamız yılda iki defa bakım yaptırmanızı öneriyor. Halıcıoğlu Protherm servisi kombi bakımında mekanik akşamların kontrol edilmesi sağlanır ve iş bununla bitmez. Rutin temizlik ve bakımlarda peteklerin temizliği de yapılmaktadır. Kombilerin bakımlarının yapılması için yararlanacağınız birçok farklı aşamada eksiksiz bir hizmet veren personellerimiz, ihtiyacınız olan her an size destek olacaktır. Halıcıoğlu Protherm Kombi servisimiz uzman ekibimizle istediğiniz zaman kombilerinizin bakımını yaptırabilirsiniz. Kombilerinizin arızalanması durumunda firmamızın tamir ekibi sizler için hızlı çözümler üretmektedir. Arıza durumunda talep ettiğiniz süre içinde hemen adresinizde olacak olan mobil araçlarımız, birçok teknik sorunu da kısa sürede çözecektir.
Halıcıoğlu Protherm Kombi teknik servis ekipleri kombi tamirinde olduğu kadar, kombi bakımında da iddialıdır. Kombiniz bakımı her türlü şart göz önüne alınarak ayrıntılı olarak gerçekleştirilir. Kombi bakımı üstün körü olarak değil ince ayrıntılı bir şekilde hizmet sunmaktadır. 

Halıcıoğlu Protherm Kombi Teknik :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Bu sayede yoğun kullanımın olacağı kış aylarından önce kombinizin sağlamlığımızdan emin olabilirsiniz. Kombinizin uzun ömürlü olması için yoğun kullanımın olduğu aylardan önce bakımının ve temizlenmesinin yapılması gerekir. Kombi bakımı ihmale gelemeyecek bir konu olduğunu unutmayın.