telefon
Kurumsal
Halkalı Protherm Uzman Onarım Servisi
Eğer kombi almayı ya da mevcut kombinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız Protherm marka kombiler doğru tercih olacaktır. İleri teknoloji parçalarla üretilen kombiler yıllardır ısıtma sistemlerinde öncü rol görmektedir. Protherm marka kombi edinerek, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ısıtma sistemleri edinmiş olursunuz. Halkalı ve çevresine hizmet veren Halkalı Protherm Kombi servisi aracılığı ile satış öncesi ve satış sonrası hizmeti en iyi şekilde alabilirsiniz. Protherm marka kombiler ileri teknolojiyle üretilmiş makinelerini, harika servis hizmeti ile buluşturarak mükemmelliği amaçlıyor.
Halkalı Protherm Kombi servisi hizmete ve kaliteli çalışma anlayışına adamış olan sağlam bir servis altyapısı, marka kalitesinin değerini daha da yukarı çıkarmaktadır. Sürekli yenilikleri kendi çalışmaları ile bütünleştirilmiş olan firmamız, konfor ve sizin rahatlığınız için olanca gücüyle çalışmasına devam ediyor. 

Halkalı Protherm Uzman Onarım Servisi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Gelişime dair attığı adımlar hız kesmeyen uzman servis, hem eleman kalitesiyle hem de kullandığı kaliteli malzemelerle tam da aradığınız önemli destek olacak.