telefon
Kurumsal
Harbiye Protherm Kombi Servis
Bir kombinin bakım sırasında arızalı olup olmadığını öğrenmek için, servis kalitesi üst düzey olan bir firmadan destek almak gerekiyor. Markanın kendi uzmanlarının olması, hem sistemi tanıma açısından hem de çözüm açısından çok büyük önem taşımaktadır. Çok fazla arıza vermese bile gerektiğinde bakım onarım ve tamirat işlemleri, yine bu işin uzmanı olan ve bu işi aşina olan ekipler tarafından gerçekleştirilmeli.
Kapasitesi yeterli bir kombi ve kombi tesisatı evinizi istenilen seviyede ısıtır. Kombinizin veriminin tam sağlanması için bakımının yapılması gereklidir. Bakımlı temizliği yapılmış kombi cihazları kullanmak ta kombinizin verimini arttıracaktır. Kombi bakımlarınızı yılda iki defa uzman kadroya sahip firmalara teslim etmelisiniz.

Harbiye Protherm Kombi Servis :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Harbiye Protherm kombi servisi kombilerinizin bakımını gerçekleştiği andan itibaren, önümüzdeki süreçte kombi arızası yaşamadığınız gibi, cihazınızdan en yüksek performansı da bekleyebilir ve elde edebilirsiniz. Firmamıza telefonlarımızdan ulaşabilir en kısa sürede en iyi hizmeti alabilirsiniz.