telefon
Kurumsal
Kadıköy Protherm Kombi Bakım Alanı
Kadıköy Protherm Kombi Servisi Kadıköy' de hizmet veren firmamız, günümüzde yaygın olarak kullanılan kombiler için, bakım, temizleme ve montaj işlemleri yapmaktadır. Yaşanılan ortamları ısıtan sıcak su ihtiyacımızı karşılayan sisteme sahip olan kombiler, konforluğu otomatik olarak ayarlayabilen cihazlardır. Kombilerinizin yıllık bakımını yaptırmamanız ciddi rahatsızlıklara yol açabilir.
Kombi Servisi hususunda deneyimli çalışanlarımızca haftanın yedi günü Kadıköy'de kombi servisi verilmektedir. Kadıköy Protherm Kombi Servisi olarak çalışanlarımız gelen istekler doğrultusunda ve her türlü vaziyete karşı gezici araçlarında bütün donanımsal ürünleri ve kombi yedek parçaları ile aksaklık ve bakım mevzularını neticelendirmek üzere hizmetinize hazır bulunmaktadır. Kombi çok rahat kullanımı sayesinde soğuk kış günlerinin soğukluğunu bizlere hiç hissettirmezler. 

Kadıköy Protherm Kombi Bakım Alanı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Evimizi veya iş yerimizi, ayarladığımız sıcaklık değerlerinde sürekli olarak ısıtan kombi, kullanıcılara 24 saat sıcak su imkânı da sağlayarak rahatlığınızı rahatlık katmaktadır. Bu kadar çok kullanım avantajı ve rahatlığı sağlayan kombi, birbirinden kaliteli marka ve modellerde bulmak mümkündür. Bu kadar işlevsel olarak kullanılan kombi, uzun süre bizlere problem çıkartmadan çalışmasını istiyorsak, kullanıcı olarak düzenli bakımlarının vaktinde yapılmasını izlemeliyiz.