telefon
Kurumsal
Kağıthane Protherm Servis Noktası
Kağıthane Protherm Kombi Servisi tarafından kullanılan yedek parçalar orjinal Protherm'in kendi parçalarıdır. Firmamız hiçbir şekilde yan sanayi parça ürünü kullanmamaktadır. Değişen parçalarınızın faturalarını görmek isterseniz gelen teknisyen arkadaşlarımızdan rica etmeniz durumunda faturalarını temin edebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki karşılıklı güvenin olduğu her yerde müşterilerimizde firmamız da her zaman gönül rahatlığı ile çalışmalarını devam ettirmektedirler. Kağıthane Protherm Kombi Servisi hizmetleri haftanın yedi günü çalışmalarını devam ettiriyor ve günün erken saatlerinden en geç saatlerine kadar aralıksız olarak mobil araçları ile her ilçe ve semte ulaşım sağlıyor. İstanbul geneli çalışmalarımız sayesinde müşterilerimiz daha rahat ve daha iyi bir kış geçirebilir.
Kağıthane Protherm Kombi Servisi olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin sorunlarını yerinde tespit edip yine yerinde müdahale ederek arızalarını gidermek ve çalışmayan kombileri çalışır halde teslim etmektedir. Önceliğimiz paradan ziyade müşterilerimizin devamlılığıdır. 

Kağıthane Protherm Servis Noktası :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Bizler bu sektörde uzun süredir var olan bir firmayız ve bu varlığımızı da müşterilerimiz ile olan samimiyetimizden alıyoruz. Parayı değil müşterilerimizin memnuniyetini ve cebini düşünerek hareket eden bir firmayız. Evlerimizde ve işyerlerimizde kullandığımız kombiler diğer beyaz eşyalardan daha öncelikli bir konumda bulundukları için senelik olarak uzman ekipler tarafından periyodik kombi bakımı yapılmalıdır.