telefon
Kurumsal
Kartal Protherm Kolay Ulaşım
Kombi bakımı sağlık ve can güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Kullanıcıların tespit edemeyeceği kaçak, arıza, sızıntılar olabilir. Olası kazaların ya da patlamaların önüne geçmek ve kombinin yüksek verimde çalışmasını sağlamak için yılda en az bir defa kombi bakımı yapılmalıdır. Kombi bakımı yapıldığında ideal sıcaklık seviyesi ve doğalgaz tasarrufu ile az maliyetle yüksek verimde ısınma sağlanır.
Baca bağlantıları kontrol edilmeli ve baca hava kanalları temizlenmelidir. Bu gibi önlemler Kartal Protherm Kombi Servisi gibi üstün servis merkezi gibi yerlerde yapılmaktadır. Baca emniyet limitleri önem taşır baca emniyet limitlerinin sorunsuz çalışıp, çalışmadığı kontrol edilmeli, gerektiğinde değişimleri yapılmalıdır. Kombinin tozları, yanma haznesindeki tozlar temizlenmelidir. İlgili elektrik kontrollerinin yapılması ve ölçülmesi gerekir. Tesisat filtresinin temizliği ve genelin oksidasyon temizliği yapılmalıdır. Brulör ve ana esanjörün kontrolü ve temizliği yapılmalıdır. 

Kartal Protherm Kolay Ulaşım :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Tesisat su giriş basıncı ve gaz basınç değerleri kontrol edilmelidir. Alt hidrolik grubun kontrolü, hava dolaşım pompasının kontrolü ve temizliklerinin yapılması gerekir. Genleşme tankı hava oranı ölçümü yapılmalı ve gerektiği durumda gaz basımı yapılmalıdır. Yoğunlaşma suyu ve drenaj hattının bakımı yapılmalıdır. U manometre ile gaz kaçak kontrolü yapılması gerekir.