telefon
Kurumsal
Mecidiyeköy Protherm Kombi Danışma Hattı
Güvenli ve kaliteli bir hizmet arayanların, öncelikli olarak kombi konusunda seçtiği markanın sunumlarına bakması gerekir. Neyse ki seçtiğiniz kaliteli bir marka olan Protherm, servis ağı ile ülkenin her yerinde sizi destekliyor. Bunun iyi ve pozitif karşılığı şeklinde karşınıza çıkabilecek firmamız, uzman kadrosuyla çalışmalarıyla da etkili bir süreci başlattı.
Siz de bu etkili süreçten faydalanabilirsiniz. Uzman ekip kadromuz tamirat konusunda bakım konusunda ve gerekli servis hizmetleri konusunda çok başarılı. Sizin de bu başarıdan payımıza düşeni almak istiyorsanız Mecidiyeköy Protherm Kombi servisinden randevu alabilirsiniz. Uzman ekibi zamanında ve anında iş başında olması yanınızda olup, sizi desteklemesi iyi bir fırsat olacak.

Mecidiyeköy Protherm Kombi Danışma Hattı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombiniz arızalandı ise en kısa zamanda gereken müdahale yapılmak zorundadır. Hele ki bu arıza kışın soğuk günlerinin içerisinde oluyorsa, evinizin daha çok soğumaması için bir an evvel firmamızı arayıp uzman desteği almanız ve uzman ekibin katkısını görmeniz gerekiyor. Çalışmalarıyla ve performansıyla size yön veren uzman ekip arkadaşlarımız, aynı zamanda güven veren çalışmalarıyla rakiplerine fark atmıştır.