telefon
Kurumsal
Merter Protherm Kombi Servis Ağı

Merter Protherm Kombi servisi uzman kalitesi ve yüksek performans ile yola çıkmış firmamızın yaptığı işlerle, bugün ve gelecekte çok önemli olduğunun altını çizmemiz lazım. Kombi bakımını profesyonel bir hizmet olarak gören ve uzmanlığını sürekli arttıran ekipler iş başında oldukça, siz de rahat edeceksiniz.
Eğer Merter ve çevresinde oturuyorsanız kombileriniz için uzman gerekiyorsa, kendi servisinden beklediğiniz hizmet bunu ancak karşılayacaktır. Deneyimli olan ve sürekli gelişimi hedefleyerek teknoloji ile çalışan servis ekibi, arıza tespit ve tamirat noktasında da her zaman başarılı adımlar atıyor. Doğru ekipten yardım talep etmeniz ile birlikte kazançlı çıkma şansınız daha yüksek olacaktır. 

Merter Protherm Kombi Servis Ağı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Bu şansı ise bulduğunuz anda değerlendirmeli ve bundan gereken faydayı sağlamalısınız. Arızalar oluştuğu andan itibaren, onu ortadan kaldırmak uzman bir personelin denetimi altında gerçekleşen bir hizmet olacak. Özellikle kombi bakım ve onarım noktasındaki uzmanlıklar, tüm ihtiyaç sahiplerinin isteğini ve ihtiyacını anında karşılayacaktır.