telefon
Kurumsal
Nişantaşı Protherm Kombi Servis Hizmetler
Tüm yıl boyunca diğer beyaz eşyalardan daha sık kullandığımız kombileri özelliklerine veya markalarına göre sınıflandırabiliriz. Ancak kombilerin satılma oranlarını etkileyen bir başka etkende satış sonrası hizmet yani teknik servisleridir. Geniş bir servis ağına sahip olması her kombi servisi için istenilen bir durumdur. Firmamız İstanbul’un Nişantaşı ilçesinde hizmet veren bir yetkili servistir. Böylesine kalabalık bir şehirde tek bir servisle ihtiyaçları karşılamak mümkün değildir Protherm bunun farkında olarak semtleri için de ayrı hizmet vermek adına firmaları görevlendirmiştir.
Bilindiği gibi yerli üretim ile geniş servis ağına sahip olan Protherm marka kombiler ülkemiz insanlarına iş olanağı sağladığı gibi en iyisini sunmak içinde ürettikleri ürünlerinin takibini de üstlenmektedirler. 

Nişantaşı Protherm Kombi Servis Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Markamız diğer kombilere göre garanti süresini biraz daha uzun tutmaktadır, 7 yıl garanti süresi ile ve yetkili servislerin sağlayabileceği ek garanti paketleri ile epey tutulan bir kombidir. Nişantaşı Protherm Kombi bakım hizmeti veren firmalarda uygulanan ek garanti paketleri ile hem garanti sürenizi uzatabilirsiniz hem de paketi satın aldıktan sonraki yıllarda periyodik kombi bakımlarını ücretsiz alabilirsiniz.