telefon
Kurumsal
Okmeydanı Protherm Kombi Hizmet Zinciri
Gelişime, değişime ve yeniliğe büyük önem veren Okmeydanı Protherm kombi servisi, ilk başta da eleman kadrosunun çalışma performansına çok fazla dikkat etmektedir. Böylelikle sizin için daha kaliteli ve uyumlu bir hizmet anlayışı, yardımcınız olacak, size destek sağlayacak. Unutmayın ki bizler sizler ve sizlerin memnuniyeti sayesinde rakiplerine karşı dimdik durmuş yine piyasada aranan isim olmuştur. Kombi servisleri için araç gereç gerekliliği önemlidir. Sizler için en önemli olan konu ise işin gerçek uzmanlarını bulmaktır. Doğru bakım ile ancak, arıza bulunur ve giderilir. Markanın kalitesini ve sistemini çok iyi bilen uzman servis, arıza ve tamirat noktasında yeteneklerini her zaman en iyi şekilde sergiliyor.
Bütün teknik servisler kendi bünyesinde müşterilerine farklı hizmetler ve kolaylıklar sağlar bu yüzdende firma karşılaştırması yaparken hizmetlerinin kalitesini ve güvenlerini baz alırsanız daha karlı çıkarsınız. Okmeydanı Protherm Kombi servisleri kombiler ile ilgili aklınıza gelebilecek kurulum, tamir ve bakım gibi temel hizmetleri ve en önemlisi orijinal yedek parçaları sağlamaktadır. Ayrıca karşılaşılan ufak tefek sorunlarınızda teknik yardım gerekip gerekmediğini öğrenebilmeniz adına müşteri hizmetlerimizin desteğini telefon ile desteğini ihmal etmemektedir.

Okmeydanı Protherm Kombi Hizmet Zinciri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

 Birlikte çalışmak istediğiniz servisi araştırarak iyi seçmelisiniz paranızı bir kere kaybedebilirsiniz ancak kombinizi kaybetmeniz daha büyük zararlara yol açar bunu asla unutmayın.