telefon
Kurumsal
Sancaktepe Protherm Kombi Hizmetleri

Protherm Kombi servisi, Sancaktepe'nin birçok bölgesinde hizmet vermekte olup özellikle en iyi teknik servis olarak da ön plana çıkmaktadır.Servis ve hizmet kalitesi ile sürekli yenilenen ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre değişim gösteren firmamız, insan ve çevre sağlığına önem vermekte ve çalışmalarını da bu vizyona göre büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.
Firmamız, şık tasarımlarıyla bilinen ve sıklıkla tercih edilen Protherm kombilere sağladığı hizmetler ile sektörde ön plana çıkmaktadır. Her kombi tipine göre farklı bir bakım hizmeti sunan firma, uzman kadrosuyla sorunları hızlı ve etkili bir biçimde çözmekte ve daha sonra da müşterisine her türlü desteği sağlamaktadır. 

Sancaktepe Protherm Kombi Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Profesyonel kadrosu ile 7 gün 24 saat müşterilerinin yanında olan Protherm Kombi, Sancaktepe Protherm Kombi Servisi çalışmaları ile de ön plana çıkmaktadır. Sancaktepe ve çevre semtlerine hızlı ve çabuk ulaşımımız ile diğer teknik servislerden üstünlük sağladığımız bir özelliğimizdir.  Bizler bu sektörde üst sıralarda adımızı görmekten gurur duymaktayız.