telefon
Kurumsal
Sarıyer Protherm Kombi Teknik Ekibi
Kombi ve petek sistemimiz kapalı devre sistemler olduğundan içerisindeki su zaman içerisinde çamurlaşma, kireçlenme ve pislenme gibi olumsuz durumlara maruz kalmaktadır. Kombi tesisatındaki su aynı zamanda kombi içerisinden de geçtiği için kombi ana eşanjöründe, pompada arızalara yol açmaktadır. Kombiler içerideki suyu ısıtarak kullandığından, ısınan suyunda kireçlendiğinden ana eşanjörde ve peteklerde kireçlenme olacağından mutlaka özel kimyasal ve makine ile temizlenmelidir. Buna örnek verecek olursak çaydanlıklarımız da zaman içerisinde oluşan kireçlenmeyi söyleyebiliriz.
Sarıyer Protherm Kombi Servisi alanında da başarılı çalışmalara imza atan firma, kombilerinizde bulunan her türlü arızayı kolaylıkla gidermekte; bunun yanı sıra gerekli olan yıllık bakımları da itina ile gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaları sayesinde güvenilir bir marka olan Protherm Kombi,Sarıyer'de ki tüm rakiplerini tecrübesi ve başarısı sayesinde geride bırakmaktadır.

Sarıyer Protherm Kombi Teknik Ekibi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Tüm teknolojik alanda yenilikçi bir tavır izleyen Protherm Servisi, Sarıyer'in en bilinen ve en tecrübeli firması olarak adından da sıklıkla söz ettirmektedir. Bizlere ulaşmak için internet sitemizdeki telefon numaralarımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.