telefon
Kurumsal
Sefaköy Protherm Servis Noktası
Kombi servisi olarak tüm İstanbul Avrupa yakasında siz değerli tüketicilerimize kaliteli bir servis hizmeti sunabilmek adına tüm çaba ve gayretimiz ile çalışmaktayız. Yapılan işlemler ve değiştirilen orijinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Kombi arızaları, Kombi Bakımları profesyonel kadromuz ile aynı gün içinde yapılmaktadır. Her marka kombi cihazlarına hizmet sunmaktayız.
Siz değerli tüketicilerimize daha kaliteli bir servis hizmeti sunabilmek adına her geçen gün hızla büyüyen kombi servis merkezimizde uygun fiyatlarla ve kaliteli bir hizmetle servis sunmaktayız. Çalışan personellerimiz ısıtma bölümü mezunu sertifikalı alanında kendini yetiştirmiş uzman kişilerdir.
Kombi tamiri, tecrübe ve deneyim isteyen bir konudur. Tamir işlemi konusunda deneyimli teknisyenler tarafından yapılması çok önemlidir. Kombi tamiri sırasında kombinin arızasını çözmek kadar  arıza sebebini bulmak da çok mühimdir. 

Sefaköy Protherm Servis Noktası :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Sefaköy Protherm Kombi Servisi, yılların bilgi ve deneyime dayalı olarak, kombi tamir konusunda siz müşterilerimize hızlı servis ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Temiz, özenli ve sözüne sadık bir çalışmayla işlerimizi yapıyoruz. Sefaköy Protherm Kombi Servisi olarak kombi cihazlarınıza bulunduğu yerde, kombi tamir hizmeti, garantili olarak vermekteyiz.