telefon
Kurumsal
Şirintepe Protherm Kombi Teknik

Taşınmaların ve tadilatların başladığı bu günlerde evlerinizin ısıtma cihazlarından biri olan kombilerinizin bakımını ve kurulumunu yaptırmanızı Şirintepe Protherm Kombi Servisi olarak önemle hatırlatıyoruz.
Şirintepe ve çevresine haftanın yedi günü yirmi dört saati hizmet veren Protherm kombi teknik servisimiz; deneyimli ve donanımlı ekip arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz. Şirintepe de ki Protherm kombi teknik servisimiz sizlerin memnuniyetini benimseyerek düzenli ve temiz bir iş için sonuç odaklıdır.
Yoğuşmalı tip kombilerde hermatik tip kombilerde ve bacalı tip kombiler de meydana gelebilecek olan her tür arıza bakım ve onarım çalışmalarınızı güvenle ve hızlı şekil de Şirintepe Protherm Kombi Servisimize yaptırabilirsiniz. Şirintepe Protherm Kombi Servisi olarak ekip arkadaşlarımız yenilenen teknolojiyi yakından takip ederek altyapısını da yenilenen teknolojilere uygun olarak geliştirirler. 

Şirintepe Protherm Kombi Teknik :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Eski tip kombilere de hizmet veren bir altyapıya sahip olan Şirintepe Protherm Kombi Servisi, böylece kullanılan her çeşit kombilere eksiksiz bir servis desteği sunabilmektedir.
Çağrı merkezimizi kullanarak Şirintepe Protherm Kombi Servisimize ulaşabilir size en uygun zamanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.