telefon
Kurumsal
Şişli Protherm Kombi Uzman Alanı
Her yıl özellikle kış aylarına girmeden kombilerin bakımlarının yaptırılması gereklidir. Bu bakımlar da sertifikalı teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Uzman olmayan kişilerin kombilere müdahale etmesi, geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilmektedir. 
Şişli Protherm Kombi Servisi mümkün olan en ekonomik, en hızlı ve en kaliteli servis hizmetini sunmak için teknik personeline eğitimler veren kombi servisi, kurulduğu günden beri daha iyi hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Kombilerinizin arızası hızlı bir şekilde Şişli Protherm Kombi Servisi orijinal parça garantisi de sunmaktadır.
Kombinizin tamirini yapıldıktan sonra servisimiz yetkilileri sizlerin kombilerine bakım hizmetini de yapmaktadır. Periyodik bakım yerine de geçen bu bakım sırasında sizler de Şişli Protherm Kombi Servisi elemanlarımız tarafından kısaca bilgilendirilirsiniz. 

Şişli Protherm Kombi Uzman Alanı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Periyodik bakım da kombi cihazınızı kalorifer yanma durumunu ve sıcak su gelişi kontrol edilir. Kombinin suyu sızdırma durumu test edilir, kombinin gerekli hassas temizlikleri yapılır ve gerekmesi durumunda yerinde sökülerek temizlikleri yapılır.
Şişli Protherm Kombi Servisi büyük iletişim ve ulaşım ağı ile müşterilerine günün her saatinde servis ekiplerini ulaştıran kombi servisi, bu sayede hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır.