telefon
Kurumsal
Sultanbeyli Protherm Servis Noktası
Günümüz teknolojinin getirdiği nimetlerden sıklıkça faydalanmaktayız. Hayatımızın her alanında bize eşlik eden teknolojiler bazen küçük sorunlar yaratabiliyor. Bu sorunlar profesyonel eller tarafından giderilebilecek olan türden sorunlar olabilir. Ancak bu sorunlar, kulanmış olduğumuz bu teknolojik cihazların kötü olduğu anlamına gelmez. Çünkü günlük yaşantımızda bu teknolojik cihazlar olmazsa birçok alanda çaresiz kalacağımızı biliyoruz. Bu teknolojik nimetlerden en çok kullanılanlardan bir tanesi de özellikle soğuk günler de yardımımıza koşan kombilerdir. Kullanım açısından oldukça pratik ve ekonomik olan kombiler, zaman geçtikçe daha da fazla tercih edilmeye başlanmıştır.
Özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan kombiler de diğer teknolojik aletler gibi bir süre kullanımdan sonra bakım ve onarım istemektedir. 

Sultanbeyli Protherm Servis Noktası :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombi bakımında tüketicinin ayrı bir görevi olmakla beraber geniş çaplı klima bakımı yetkili servis tarafından yapılır. Kombi bakımı yaptırılacağı zaman, enine boyuna araştırmak ve profesyonel kişiler tarafından yapılması tüketicinin yararınadır. Sultanbeyli Protherm Kombi Servisimiz saygı değer müşterileri arasında yer almak istiyorsanız eğer, yapmanız gereken tek şey internet sitemizde bulunan telefon numaralarımızı arayarak mobil servis ağımızdan çağrı kaydı oluşturmanız olacaktır..