telefon
Kurumsal
Yeşilköy Protherm Kombi Bakım Evi
Kombinizin arızalanması durumunda yeni bir kombi almak yerine elinizdeki kombinin yeniden çalışır duruma getirilmesi için onarım işinden iyi anlayan bir firmaya ihtiyacınız var demektir. Firmamız Yeşilköy’ de kurulmuş olup Yeşilköy Protherm Kombi bakım Evi olarak bakım onarım temizlik gibi hizmetlerinden yararlanmanız daha uygun fiyatlar ile işlem yapmanızı sağlar. Bu sayede kullandığınız cihazı daha uzun süre kullanarak yeni bir kombiye ihtiyaç duymazsınız.
Kombi tamiri işleminde uzman olan firmamız tarafından sorun belirlenerek bu şekilde duruma müdahale edildiğinden cihaza zarar verilmeden durumun düzeltilmesi sağlanmış olunur. Uzun zamandır bu işin içinde olmamız verilen hizmet sayesinde bölgede bulunan müşterilerin her zaman kaliteli sonuçlar alması sağlanır. 

Yeşilköy Protherm Kombi Bakım Evi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Unutmayın Protherm marka kombi kullanıcıları periyodik olarak yaptıracakları bakım sayesinde cihazı daha uzun süre kullanabilirler. Düzenli olarak yapılan bakımlar cihazın yüksek verim ile çalışmasını sağlar. Bizlere haftanın her günü iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.