telefon
Kurumsal
Yeşilyurt Protherm Kombi Tamir İşlemleri
Kış aylarının gelmesi ile birlikte özellikle ısınmak için kombi kullananların herhangi bir kaza ile karşılaşmaması için profesyonel bakım yaptırmasına neden olmaktadır. Periyodik olarak yapılacak olan bakım için Yeşilyurt Protherm Kombi sizlere ekibi ile kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Onarım, bakım, tamir ve yedek parça değişimi konusunda her model için deneyimli ve yeterli bilgiye sahip olan ekibi her yerde bulamazsınız. Firmamızda ki ekip arkadaşlarımız gerekli müdahaleleri yapmak için adresinize gelmektedir. Daha uzun süre kombinizi yüksek verim ve tasarruf ile kullanmak istediğinizde bunun için alacağınız hizmet sayesinde cihaz içerisinde oluşabilecek sorunlara karşı öncesinde önlem alınabilir.
Kullandığınız kombinizin arızalanması durumunda günün hangi saati haftanın hangi günü olursa olsun Yeşilyurt Protherm Kombi servisi için son sistem teknoloji ile sizlere hizmet vermektedir.

Yeşilyurt Protherm Kombi Tamir İşlemleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

 Asıl sorunun belirlenmesi için adresinize gelen uzman ekip arkadaşlarımız tarafından bütün kontroller sağlanarak bu şekilde soruna çözüm odaklı yaklaşarak çözüm üretilmektedir. Onarım işlemleri bu alanda uzman olan kişiler tarafından yapıldığından cihaz daha uzun süre kullanılabilir.